preload 1 preload 2 preload 3

textil a potlač textilu

Je to pravda odvěká, že šaty dělaj člověka...

Reklamné tričká s potlačou

tričko s potlačou

Je jednou z najbežnejších foriem reklamy určenej konkrétnym osobám. Táto forma je veľmi vhodná smerom ku stávajúcim zákazníkom ako pozornosť firmy.
K dispozícii máme široký výber značiek, kvalít a farieb tričiek. Tričká si možno vybrať klasické s U výstrihom, s V výstrihom, polokošele (bavlnené košele s krátkymi rukávmi), tričká s dlhými rukávmi, mikiny atď.
Samozrejmosťou je potlač na prinesený textil.

vlajky a zástavy

vlajka s logom firmy vlajka s logom firmy

Účinná prezentácia firmy zameraná na image firmy, s veľkou schopnosťou "pritiahnuť oko".
Pre bežné použitie je možné vyhotoviť štátne vlajky a zástavy (podľa spôsobu uchytenia), veľké firemné vlajky a zástavy určené do exteriéru, stolové vlajočky štátne a firemné, vlajky a vlajočky šporových klubov, obcí a miest a pod.

POTLAČ PRACOVNÝCH A ŠPORTOVÝCH ODEVOV

dres s logami klubu a sponzorov

Zabezpečíme kompletnú výrobu a potlač pracovných odevov (monteriek, záster, plášťov, zdravotníckych odevov, pracovných odevov podľa špeciálnej požiadavky).
Veľké skúsenosti v oblasti šitia hokejových, futbalových dresov, dresov na halové športy, nám umožňujú ponúknuť vám športový odev podľa vašej potreby. Samozrejmsťou je potlač dresov klubovým znakom, prípadne logami sponzorov kubu.

POTLAČ PLÁTENÝCH TAŠIEK, DÁŽDNIKOV, ČAPÍC, SLNEČNÍKOV...

plátená taška s potlačou dáždnik s potlačou šiltovka s potlačou

Potláčíme mnoho druhov ďalších textilných vecí. Podľa možnosti je vhodné konzultovať potlač komplikovanejších textilných predmetov. Najvhodnejšia je potlač takýchto predmetov v rozošitom stave, avšak dokážeme potlačiť často i zložité plochy v zošitom stave (treba však počítať s vyššími nákladmi spojenými so zložitou manipuláciou).
Radi s vami prekonzultujeme možnosti.

Technológie potlače textilu

  • sieťotlačou - nanášaním vrstvičky špeciálneho farbiva cez šablóny, na ktorých je natiahnuté sito. Vhodná na vačšie série a menejfarebné vzory, veľmi vysoká životnosť potlače.
  • termotransferom (flex alebo flock) - pri použití tejto technológie sa na kusový textil teplom nataví vrstva špeciálneho materiálu. Nie je vhodná na príliš jemné vzory. Vhodná je hlavne na kusové a malosériové aplikácie.
    • Flex - materiál, ktorý po nanesení na textil vyzerá ako pogumovaný. Je ho možné potlačiť digitálnou tlačou. Životnosť je spravidla cca 2 roky pri bežnou používaní a správnom praní a žehlení.
    • Flock - materiál, ktorý po nanesení na textil vyzerá ako plyšový. Veľmi príjemný na dotyk. Dodáva grafike exkluzívnejší vzhľad.
  • sublimačnou tlačou - z fólie potlačenej špeciálnymi sublimačnými farbami teplom farby sublimujú do textílie, kde sa chemicky zlúčia s textilnými vláknami a stanú sa súčasťou samotného textilu. Vysoká životnosť a variabilita. Obmedzená je možnosť použitia iba na niektoré druhy textilu. Možnosť plnofarebnej komplikovanej grafiky. Vyššia cena.

PDF Cenník potlače platný od 1.1.2011