preload 1 preload 2 preload 3

IDEA reklamné štúdio Trenčín

Zaoberáme sa reklamnou činnosťou, digitálnou tlačou, reklamným designom so zameraním hlavne na firemné tlačoviny a na moderné médium - internet. Tvorba a sprostredkovanie reklamných produktov širokého rozsahu. Vytváranie grafických návrhov a ich realizácia až po výsledný produkt.

Našim poslaním je zabezpečenie profesionálneho prezentovania vašej firmy, jej vizuálnej identifikácie. Sme pripravení flexibilne reagovať na vaše požiadavky, podľa nich navrhneme a zrealizujeme efektívne prostriedky, ktoré sú potrebné pre dôstojný image vašej spoločnosti. Individuálny a kreatívny prístup a komplexnosť služieb sú našou devízou. Svoje služby zabezpečujeme v úzkej spolupráci so spoľahlivými dodávateľmi.

  • Firma IDEA bola založená v decembri 1997 so zameraním na tvorbu intrenetových prezentácií.
  • V roku 1999 sme sa začali zaoberať komplexnými službami v oblasti internetu - poradenstvo, webhosting (uloženie internetových prezentácií našich klientov na serveroch), sprostredkovanie pripojenia na internet.
  • Od apríla roku 2001 poskytujeme komplexné služby v oblasti reklamy.
  • Od apríla roku 2011 disponujeme vlastnou techológiou digitálnej tlače.
  • Od januára roku 2020 poskytujeme služby CO2 laserového gravírovania a rezania a fiberlaserového značena a gravírovania .

Ak sa rozhodujete využiť niektorú z našich služieb, verím, že budete príjemne prekvapení kvalitou, prístupnými cenami, neformálnym jednaním a samozrejme i profitom zo vzájomnej spolupráce a že svojim kvalitným servisom prispejeme k dobrému obrazu vašej spoločnosti.

Tešíme sa na všetko, čo pre vás môžeme urobiť.


Ing. Stanislav Havlík