preload 1 preload 2 preload 3

Polep na autá

Lacná a účinná. Tak možno definovať reklamu na automobile. Je veľmi dobrou príležitosťou na propagáciu vašej firmy. Navrhneme vhodnú grafiku na vaše automobily na mieru. Poskytujeme fullservis od nápadu až po jeho realizáciu.

Štandardne používame kvalitné vysokotrvanlivé značkové vinylové fólie Avery, 3M Scotchal, OraCal/OraJet. Je možné kombinovať vyrezanú grafiku (na plne automatizovanom plotri) s motívmi vyrobenými digitálnou tlačou ROLAND.

Rezaná (plotrovaná) grafika

auto - rezaná grafika

Využíva sa hlavne na jednoduchšie motívy, ktoré obsahujú iba niekoľko farieb. Zaručuje veľmi dlhú životnosť a absolútnu odolnosť voči externým vplyvom.

Často platí známy výrok "v jednoduchosti je krása".

Grafika vytlačená

auto - plnofarebná tlačená grafika

Jej použitie je nevyhnutné v prípade, že predloha obsahuje plnofarebné obrázky, fotografie alebo zlozitú grafiku s farebnými prechodmi. Disponujeme vlastnou technológiou digitálnej tlače, preto máme celý proces pod kontrolu a využívame iba kvalitný značkový spotrebný materiál. Grafika je v konečnej fázi povrchovo upravená tak aby nedošlo k jej poškodeniu pôsobením počasia, slnečného žiarenia a mechanického poškriabania v autoumyvárke.